אני מעצבת פנים. זה לא רק המקצוע שלי, זה טבע שני.

מעצבת פנים - מעיין ממן כשאני חושבת על זה, זה תמיד היה שם - במקור רציתי להיות מורה לספרות, סיפורים ושירה היו מתגלגלים במחשבותיי ופתחו בפניי עולם של דמיון וחלומות. אבל, רגע לפני שהתחלתי את לימודי הספרות אליהם נרשמתי, מודעה בעיתון על מועד הרשמה אחרון ללימודי עיצוב פנים שינתה את מסלול חיי. כך הוסט הדמיון הספרותי - לעיצובי, והיום הוא מוקדש לזה שאני מדמיינת את הלקוחות בביתם החדש והחלומות הם החלומות שלהם שאני מגשימה. נראה שהאהבה לעיצוב תמיד בערה בי, ותעיד על כך סבתא שלי שהייתה הלקוחה הראשונה שלי, שבכל ביקור זכתה להזזת רהיטים, סטיילינג של כלי הכסף על הויטרינה, או הדבקת טפטים. בלי לשים לב היא הרוויחה מעצבת פנים צמודה. אליה הצטרפו במהלך השנים לקוחות רבים, בתים שנבנו וחלומות שהוגשמו.

כשאנשים מגיעים אליי, בין אם לשפץ ובין אם לבנות מאפס, הם רוצים עזרה בעיצוב, אבל בעצם הם רוצים עזרה בהגשמת חלום. פה אני נכנסת לתמונה, ובודקת איך להגשים אותו, ואיזה בית יהיה כזה שהם ירגישו שהם נמצאים בתוך חלום כשהם נמצאים בתוכו. בהמשך, התפקיד שלי הוא לדייק את החלום למי שהם, ולא לטרנד שהם ראו במגזין, לבדוק את החלום דרך עיניהם, ודרך האלמנטים האהובים עליהם, ובעיקר דרך הדינמיקה שלהם בחלל.
כמעצבת, אני מקפידה להתעדכן בטרנדים באופן שוטף, ובעיקר מקפידה לבדוק אם הם מתאימים לאנשים או שהאנשים מתאימים עצמם אליהם, כשהחוכמה היא לצקת סגנון או טרנד עם פירוש שיתאים למי שיגור בבית.

הייחודיות שלי היא שאני יודעת להגיד מה לקוח אוהב, גם אם הוא לא יודע להגדיר זאת בעצמו, אלא מתאר בתחושה כללית. אני יודעת לא כי אני קוראת מחשבות או קוסמת...אלא כי אני מתבוננת באדם בביתו ולומדת - גם את הבית, ובעיקר את האדם. איזה צבעים הוא אוהב? מה מרגיע אותו? מה מפריע לו בהתנהלות במרחב?
התהליך הזה מתחיל בפגישה בה אני מקשיבה לחלומות, בוחנת את האפשרויות שעומדות להגשים אותם, חווה את החלל, ולומדת את אנשים וצורכיהם הנוכחיים והעתידיים מהמרחב. אני מקפידה לדמיין בעיני רוחי את הדיירים גרים בבית שכרגע עוד לא קיים, אפילו בשלב הכנת הקפה של הבוקר, כדי לקלוע ככל שניתן לסביבת המגורים האולטימטיבית שאני עתידה לתכנן עבורם.

לאורך כל תהליך העבודה על הפרוייקט, בין אם מדובר על בית קיים ובין אם מדובר בבנייה חדשה, עומד למול עיניי הרצון למצוא את הסגנון, הצבעים והאלמנטים העיצוביים שדיירי הבית אוהבים.
איך זה קורה? זה מסע שבכל צעד מתקדמים לעבר החלום - בשיחה, בסיבוב בחנויות, בדפי השראה וכל דרך יצירתית שעוזרת לי לזהות את אותו מרכיב שמשמח את האדם בביתו, ולהביא את זה לידי ביטוי בבית העתידי. הלקוחות שלי, בין אם משפחות, רווקים או זוגות, הם מרכז הפרוייקט, כפי שהם עתידיים להיות מרכז הבית. זה משתלב עם היכולת היצירתית שלי להתאמת צבעים בקירות, ברהיטים, בחומרים, בטקסטורות, שמשתלבים לקשירת כל החלל לכדי הרמוניה מושלמת.

הידע, הכישרון והניסיון הנרחבים שרכשתי לא שמור רק ללקוחותיי, אלא גם לדורות החדשים של מעצבים. ההנאה מעיצוב מתממשת גם בהעברת הידע שיש לי, ואני מנחילה אותו בשמחה לסטודנטים במסגרת לימודי עיצוב פנים בפרט, והרצאות עיצוב בכלל, שאני מעבירה בבית הספר "קווים" לעיצוב פנים, ובמרכז הבניה הישראלי.

אני מאמינה שהטיח, הצבע לקיר, האריח לקיר, הידיות לארון, הצנרת ששם האינסטלאטור, השקעים שהחשמלאי מביא, הכריות שעל הספה, והמגבת שתלויה על מתלה שנבחר בקפידה- כל אלה ואחרים נועדו כדי לשמח אדם בביתו, ליצור לו סביבה נעימה, ולגרום לו לחיות בחלום שחלם בעצמו, ויצר יחד איתי.

התקשרו ובואו נהפוך את החלום שלכם למציאות
מעיין ממן 052-4028004, זכרון יעקב.

 signatureפס צבעוני

 צרו קשר ונתאם פגישת הכרות ללא עלות וללא התחייבות

מעיין ממן - מעצבת פנים
טלפון: 052-4028004
מייל: mmaayan71@gmail.com